Transferas

Ollex Transferas – puikus sprendimas svarbių asmenų pervežimui, konferencijoms ar privatiems renginiams. Užtikriname aukščiausią kokybę, profesionalų aptarnavimą bei konfidencialumą.


Kuo patraukli Ollex Transferas paslauga?

  • Siūlome tik naujus, standartinės, verslo ar limuzino klasės automobilius bei komfortiškus minivenus ir mikroautobusus didesnei keleivių grupei;

  • Teikiame keleivių pervežimo paslaugas Lietuvoje ir užsienio valstybėse;

  • Siūlome svarbių asmenų pasitikimą oro uoste;

  • Teikiame įmonių ir valstybinių įstaigų organizuojamų renginių, konferencijų aptarnavimą, taip pat privačių fizinių asmenų aptarnavimą;

  • Garantuojame konfidencialumą;

  • Siūlome patyrusius, kvalifikuotus vairuotojus, kurie užtikrins Jūsų kelionės saugumą ir komfortą. Vairuotojų kompetencija bei gebėjimas komunikuoti anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis garantuos malonų bei profesionalų aptarnavimą, o reprezentatyvus aprangos stilius (vairuotojai dėvi marškinius bei tamsų klasikinį kostiumą, riši kaklaraištį) atrodys tvarkingai bet kokiomis aplinkybėmis;

  • Užtikriname galimybę išsinuomoti kelias ar daugiau vienodų transporto priemonių, reikalingų didelių renginių aptarnavimui.

  • Turime ilgametę patirtį aptarnaujant svarbių asmenų vizitus Lietuvoje ir kitose šalyse. Mūsų prabangių automobilių nuomą renkasi didžiausių Lietuvos bei kitų valstybių įmonių vadovai, užsienio svečiai, valstybinių įstaigų nariai ir kt. „Ollex” bendrovė – pasaulinių privačių pervežimo paslaugų organizacijų Tristar“, “Addison Lee“, “Euro Limousine“ bei daugelio kitų žinomų organizacijų narė.


Dėmesio! Taip pat siūlome Jums prabangių automobilių nuomą vestuvėms.

Užtikrinkite jaunųjų bei kitų šventės dalyvių komfortą, perveždami Juos prabangiais limuzino klasės „Mercedes Benz“ ar „BMW“ automobiliais. Prabangių automobilių nuoma vestuvėms neabejotinai suteiks estetikos ir prabangos įspūdį.

Leiskitės į kelionę nauju, aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančiu ir maksimalų Jūsų patogumą užtikrinančiu automobiliu.


Užsakyti