Transferas

Standartinė
Standartinė
VW Passat, Toyota Avensis
Standartinės klasės automobiliai yra nauji, patogūs ir tinkami leistis net į tolimesnę kelionę.

Verslo klasė
Verslo klasė
BMW 520, Mercedes Benz E-class
Verslo klasės automobiliai yra nauji, šiek tiek didesni nei standartinės klasės, bei pasižymintis itin erdviu ir komfortišku solonu, tad jais važiuoti visada patogu.

Limuzino klasė
Limuzino klasė
Mercedes Benz S350 Long, BMW 730
Limuzino klasė - tai prabangūs, nauji ir galingi automobiliai, kurie užtikrins maksimalų komfortą Jūsų kelionės metu. Šie automobiliai – tai patogus būdas pervežti užsienio svečius, verslo renginių ar vestuvių bei kitų švenčių dalyvius. Norite sudaryti kuo geresnį įspūdį svarbių asmenų, verslo partnerių akyse? Tuomet rinkitės reprezentatyvius Limuzino klasės automobilius, kurie padės formuoti Jūsų įvaizdį vos atvykus į susitikimą.

Minivenas
Minivenas
Renault Trafic, Toyota Proace
Nauji ir saugūs ekonominės klasės 7 vietų minivenai pateisins visus Jūsų lūkesčius. Tai neabejotinai puikus pasirinkimas tiek komfortiškoms laisvalaikio, tiek verslo kelionėms Lietuvoje bei užsienio šalyse.

Minivenas (VIP)
Minivenas (VIP)
Mercedes Benz V, Mercedes Benz Viano
Nauji ir saugūs prabangios klasės 6 vietų minivenai pateisins visus Jūsų lūkesčius. Tai neabejotinai puikus pasirinkimas tiek komfortiškoms laisvalaikio, tiek verslo kelionėms Lietuvoje bei užsienio šalyse.

Mikroautobusas
Mikroautobusas
Mercedes Benz Sprinter
Nauji, saugumą užtikrinantys mikroautobusai – tai puikus sprendimas laisvalaikio ar verslo kelionėms didesnei keleivių grupei. Nauji Mercedes Benz Sprinter mikroautobusai užtikrins visapusį Jūsų komfortą tiek trumpos, tiek ilgesnės kelionės metu. Šie mikroautobusai idealiai tiks didesnės grupės pervežimui iš vieno taško į kitą, didesniems verslo susitikimams ar valstybiniams renginiams bei įvairioms šventėms.


Užsakyti